ADIMADIM MEMLEKET

ADIMADIM MEMLEKET

Erol Öner'in sunumuyla “Adım Adım Memleket” cumartesi akşamları 20.30’da Aksu TV ekranlarında.

AKSU HABER

AKSU HABER

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Aksu Haber”, Murat Eğridağ’ın sunumuyla hafta içi her gün saat 19.00’da Canlı Yayınla Aksu TV ekranlarında.

AKSU HABER 24

AKSU HABER

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Aksu Haber”, Murat Eğridağ’ın sunumuyla hafta içi her gece saat 00.00’da Aksu TV ekranlarında.

AKSU HABER HAFTA SONU

AKSU HABER

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Haber Hafta Sonu”, Asilhan Yılmaz’ın sunumuyla Cumartesi ve pazar günleri saat 19.00’da Aksu TV ekranlarında.

ARTI EKSİ

ARTI EKSİ

Hukukçu, İnşaat Mühendisi, Araştırmacı Yazar Serdar Erdoğanyılmaz, Dünya Gazetesi İl Temsilcisi Ali Eskalen ve marasgundem.com web Sitesi İmtiyaz Sahibi Gazeteci Mehmet Taş, her hafta Türkiye ve Kahramanmaraş’ın Artı ve Eksilerini konuşuyor. Kahramanmaraş için Ekran klasikleri arasında yer alan “Artı Eksi”, her salı 20.30’da Canlı Yayınla Aksu TV ekranlarında.

BELGESEL KUŞAĞI

BELGESEL KUŞAĞI

Belgesel Kuşağı Her Sabah 07:00'de Hafta içi 15:05'te

ÇİZGİ DIŞI

ÇİZGİ DIŞI

Kültür, sanat ve edebiyat gündemindeki tüm gelişmeleri an be an takip eden program, Çizginin dışına çıkan tüm detayları ekranlara taşıyor. Mehmet Kasapkara tarafından hazırlanan “Çizgi Dışı”, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 16.35’te Aksu TV ekranlarında.

CUMA VAAZI VE HUTBESİ

CUMA VAAZI

Her hafta Kahramanmaraş'ta farklı bir camiiden Cuma Vaazı ve Hutbesini canlı yayın ile ekranlarınıza getiriyoruz.

DEKLANŞÖR

DEKLANŞÖR

Fotoğrafın merceğine inmek ve sanatın aşkıyla tanışmak isteyenlerin programı deklanşör, her hafta farklı konuklar ve karelerle izleyiciyle buluşuyor. KAFSAD başkanı Mehmet Kırmızıkaya tarafından hazırlanan “Deklanşör”, her pazar 17.45’te Aksu TV ekranlarında.

EĞİTİME BAKIŞ

EĞİTİME BAKIŞ

Erol Öner’in moderatörlüğünde eğitimin konuşulduğu “Eğitime Bakış” Çarşamba 20.30’da Aksu TV ekranlarında.

GÜN ORTASI

GÜN ORTASI

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Gün Ortası”, Nihal Demir’in sunumuyla hafta içi her gün saat 12.00’de Aksu TV ekranlarında.

GÜNDEM ÖZEL

GÜNDEM ÖZEL

Gündem Özel programı gündemin öne çıkan başlıklarını sizlerle buluşturuyor.

GÜNE BAŞLARKEN

GÜNE BAŞLARKEN

Ekranların sevilen sunucusu kurtuluş şükür tarafından hazırlanan “Güne Başlarken” programı, gündeme dair a’dan z’ye her detayı izleyicisiyle buluşturuyor. Hafta içi her gün sabah 08.30’da Aksu TV ekranlarında.

HABER 14

HABER 14

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Haber 14”, Ezgi Gözüağca’nın sunumuyla hafta içi her gün saat 14.00’te Aksu TV ekranlarında.

HABER 16

HABER 16

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Haber 16”, Dina Apaydın’ın sunumuyla hafta içi her gün saat 16.00’da Aksu TV ekranlarında.

HABER HAFTASONU

HABER HAFTASONU

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Haber Hafta Sonu”, Asilhan Demir’in sunumuyla Cumartesi ve pazar günleri saat 10.00’da Canlı Yayınla Aksu TV ekranlarında.

HABER ÖTESİ

HABER ÖTESİ

Haberin detayına inmek, ileriyi görmek ve yarından haberdar olmak isteyenler için, Murat Eğridağ’ın sunumuyla “Haber Ötesi” pazartesi akşamları saat 20.30’da Aksu TV ekranlarında.

HAYAT AĞACI

HAYAT AĞACI

HAYAT AĞACI

HUZURA DOĞRU

HUZURA DOĞRU

Dini Konular, İlahiler, Hadisler, Menkıbeler. Mustafa TOKÖZ'ün sunumu, Osman ÜNLÜ Hocanın Sohbetleri ile Huzura Doğru, Her Sabah 08.00'de Aksu Tv Ekranlarında..

İSLAMVE İNSAN

İSLAMVE İNSAN

Ulu camii imam hatibi Fatih Çetinkurt tarafından hazırlanan “İslam ve İnsan”, perşembe akşamları 21.30’da Aksu TV ekranlarında.

KAHRAMANLAR YARIŞIYOR

KAHRAMANLAR YARIŞIYOR

Ekranların sempatik sunucu Kurtuluş Şükür tarafından hazırlanan “Kahramanlar Yarışıyor”, çarşamba akşamları 20.30’da Aksu TV ekranlarında.

KLİP SAATİ

KLİP SAATİ

Sevilen Sanatçıların, Beğenilen Klipleri hafta içi 12.35'te Asu TV Ekranlarında..

MUTLU YUVA

MUTLU YUVA

Bir parça tebessümün peşine düşen “Mutlu Yuva” programıyla, belirlenen bir ailemizin evini baştan aşağı yeniliyoruz…

SAĞLIKLI GÜNLER

SAĞLIKLI GÜNLER

Sağlıkla ilgili tüm detayları bulabileceğiniz “Sağlık Günler”, Nihal Demir’in sunumuyla her Salı 17.40’te Aksu TV ekranlarında.

SEKTÖRÜN İÇİNDEN

SEKTÖRÜN İÇİNDEN

SEKTÖRÜN İÇİNDEN

SERÜVEN ZAMANI

SERÜVEN ZAMANI

SERÜVEN ZAMANI

SOSYAL MEYDAN

SOSYAL MEYDAN

Sercan YARIM'ın hazırlayıp, sunumunu da yaptığı Sosyal Meydan Her Cumartesi 21.30'da Yeni Bölümü İle Aksu Tv Ekranlarında.

SPOR AKTÜEL

SPOR AKTÜEL

Türkiye ve Kahramanmaraş’ta ki profesyonel ve amatör tüm spor branşlarını bulabileceğiniz “Spor Aktüel” Oğuz Kılınç’ın sunumuyla salı akşamı 22.15’te Aksu TV ekranlarında.

TANITIMLAR

TANITIMLAR

AKSU TV TANITIMLARI

TARİHİN SATIR ARALARI

TARİHİN SATIR

Tarihçi - Yazar Mehmet Işık'ın hazırlayıp sunduğu

TARİHİN SIRLARI

TARİHİN SIRLARI

Osmanlı tarihi ve yakın tarih hakkında bilinmeyen konulara ışık tutuluyor. Tarihçi Yazar Şevki Karabekiroğlu ile “Tarihin Sırları” cuma 22.15'te Aksu TV ekranlarında.

TEFSİR

TEFSİR

TEFSİR

TEKNOKRAT

TEKNOKRAT

Teknolojik gelişmelerin yer aldığı “Teknokrat” programı her cumartesi 13.05’te Aksu TV ekranlarında.

TOP 20

TOP 20

Ayşegül SONİŞ'in keyifli sunumu ile en çok izlenen klipler, sevilen sanatçılarn en popüler klipleri her pazar 14.15'te Aksu Tv ekranlarında...

TOPRAĞIN BEREKETİ

TOPRAĞIN BEREKETİ

Tarımdan, Hayvancılığa, Gıdadan, Tarımsal desteklemelere kadar bir çok konu bu programda konuşuluyor. Erdem Bağcı’nın hazırlayıp sunduğu “Toprağın Bereketi” her pazartesi 17.40’da Canlı Yayınla Aksu TV ekranlarında.

VELHASIL

VELHASIL

Bir Şiir, Bir Roman, Bir Öykü’nün peşinde koşan bir avuç sevdanın hikayesi. Bir yazarın, Bir şairin sancılı serüveni. Kalemiyle kağıtları işleyen, Yüreğinde ki ateşi, kitap tutkusuyla harlayanların hikayesi. Edebiyatı’n, Sanat’ın ve Kültür’ün konuşulduğu “Velhasıl”, Metin Acıpayam’ın sunumuyla çarşamba 22.15’te Aksu TV ekranlarında.

VİZYONDA BUHAFTA

VİZYONDA BUHAFTA

Türkiye'deki sinema salonlarında vizyona girecek filmlerin tanıtımları Vizyonda Bu Hafta ile her cumartesi 12:30'da Aksu TV Ekranlarında...

YABANCI SİNEMA KUŞAĞI

YABANCI SİNEMA

Yönetmenlerden oyunculara güçlü kadrolarıyla sinemanın önemli filmleri her pazar 22.15'te Pazar Gecesi Sineması Kuşağında Aksu TV Ekranlarında...

YEREL SEÇİM 2019

YEREL SEÇİM

Kahramanmaraş'ta Belediye Başkan Adayları Seçim Doğru 2019 programında sesleniyor.