AKSU HABER

AKSU HABER

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Aksu Haber”, Murat Eğridağ’ın sunumuyla hafta içi her gün saat 19.00’da Canlı Yayınla Aksu TV ekranlarında.

AKSU HABER 24

AKSU HABER

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Aksu Haber”, Murat Eğridağ’ın sunumuyla hafta içi her gece saat 00.00’da Aksu TV ekranlarında.

AKSU HABER HAFTA SONU

AKSU HABER

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Haber Hafta Sonu”, Asilhan Yılmaz’ın sunumuyla Cumartesi ve pazar günleri saat 19.00’da Aksu TV ekranlarında.

ARTI EKSİ

ARTI EKSİ

Hukukçu, İnşaat Mühendisi, Araştırmacı Yazar Serdar Erdoğanyılmaz ve marasgundem.com web Sitesi İmtiyaz Sahibi Gazeteci Mehmet Taş, her hafta Türkiye ve Kahramanmaraş’ın Artı ve Eksilerini konuşuyor. Kahramanmaraş için Ekran klasikleri arasında yer alan “Artı Eksi”, her salı 20.15’te Canlı Yayınla Aksu TV ekranlarında.

BELGESEL KUŞAĞI

BELGESEL KUŞAĞI

Belgesel Kuşağı Her Sabah 07:00'de Hafta içi 15:05'te

BİR PAPATYA SELAMI

BİR PAPATYA

Şiirin Başkenti, Şairler Diyarı Kahramanmaraş’ın Duygu Yüklü Şiir Programı

BİZİM ELLER

BİZİM ELLER

BİZİM ELLER

BİZİM EV

BİZİM EV

İstanbul metropolüne bağlı olan küçük bir sahil kasabası olan Akfener de yaşayan iki güçlü aile; biri şöhretlerine güvenip kendilerini ilahlaştıran Denizbeyler ve diğeri parayı ilah edinmiş Demirciler arasındaki ilişkilerin bir şehri nasıl etkilediği ve bu çıkar savaşının ortasında kalan ailelerine hiç benzemeyen iki genç Murat Demirci ve Nuran Denizbeyin aşkı anlatan dizi

EBEDİ KAHRAMANLAR

EBEDİ KAHRAMANLAR

Onlar Vatanın Bölünmez Bütünlüğü, Bayrağın İnmemesi, Ezanın Dinmemesi İçin Kendilerini Siper Eden Ebedi Kahramanlar

EĞİTİME BAKIŞ

EĞİTİME BAKIŞ

Erol Öner’in moderatörlüğünde eğitimin konuşulduğu “Eğitime Bakış” Çarşamba 20.15’te Aksu TV ekranlarında.

EKO GÜNDEM

EKO GÜNDEM

AKSU TV EKRANLARINDAN YEPYENİ BİR PROGRAM: EKO-GÜNDEM GEÇMİŞTEN BUGÜNE EKONOMİ, YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA EKONOMİNİN SEYRİ ÜLKE EKONOMİSİ VE EKONOMİNİN GİDİŞATI GİBİ BİRÇOK KONU MASAYA YATIRILACAK. EKONOMİYE DAİR HER ŞEYİ BULABİLECEĞİZ EKO-GÜNDEM, ASİLHAN YILMAZ’IN SUNUMU VE EKONOMİST YAZAR HİKMET GÜMÜŞER’İN YORUMUYLA YAKINDA AKSU TV EKRANLARINDA

GÜNDEM ÖZEL

GÜNDEM ÖZEL

Gündem Özel programı gündemin öne çıkan başlıklarını sizlerle buluşturuyor.

GÜNE BAŞLARKEN

GÜNE BAŞLARKEN

Günün önemli başlıkları, hayata dair haberleri, gazete manşetleri, farklı konu ve konukları ile ekranların deneyimli ve güler yüzlü sunucusu Kurtuluş Şükür ile Güne Başlarken hafta içi her sabah saat 9.25’te canlı yayınla sizlerle...

HABER HAFTASONU

HABER HAFTASONU

Haberin merkezine, gündemin detayına, olayların perde arkasına kadar her şeyi bilmek isteyenler için Aksu TV haber merkezince hazırlanan “Haber Hafta Sonu”, Asilhan Yılmaz’in sunumuyla Cumartesi ve pazar günleri saat 10.00’da Canlı Yayınla Aksu TV ekranlarında.

HABER ÖTESİ

HABER ÖTESİ

Haberin detayına inmek, ileriyi görmek ve yarından haberdar olmak isteyenler için, Murat Eğridağ’ın sunumuyla “Haber Ötesi” pazartesi akşamları saat 20.30’da Aksu TV ekranlarında.

HATM-İ ŞERİF

HATM-İ ŞERİF

Ülkemizin En Büyük Camilerinden Abdulhamithan Camii İmam Hatibi Muhammet Salih Akben Hocamızın Okuduğu Hatm-i Şerif, Ramazan Ayı Boyunca Her gün Saat 08:10, 12.30’da ve Sahur’da 03.30’da Sizlerle.

HAYAT AĞACI

HAYAT AĞACI

HAYAT AĞACI

HUZURA DOĞRU

HUZURA DOĞRU

Dini Konular, İlahiler, Hadisler, Menkıbeler. Mustafa TOKÖZ'ün sunumu, Osman ÜNLÜ Hocanın Sohbetleri ile Huzura Doğru, Her Sabah 08.00'de Aksu Tv Ekranlarında..

İSLAM VE İNSAN

İSLAM VE

Ulu camii imam hatibi Fatih Çetinkurt tarafından hazırlanan “İslam ve İnsan”, perşembe akşamları 21.00’de Aksu TV ekranlarında.

KAHRAMANMARAŞ'I GEZİYORUM

KAHRAMANMARAŞ'I GEZİYORUM

Aksu TV ekranlarının sevilen sunucusu Erol Öner Kahramanmaraş'ı adım adım sizler için geziyor. Oyunlar oynuyor, Türküler söylüyor, Tarihi Yerleri geziyor. Kahramanmaraş'ı Geziyorum Cuma 22.10'da

KAHRAMANMARAŞ'TA GÜNDEM

KAHRAMANMARAŞ'TA GÜNDEM

Günün önemli gelişmeleri Kahramanmaraş'ta yaşananlar Her Saat başı Kahramanmaraş'ta Gündem'de

Kızlar Yurdu

Kızlar Yurdu

Kızlar hep beraber anneannesinin Ali'ye hediye ettiği eve yerleşiyorlar. Yeni yurtlarını güzelleştirmek için bahçeye çiçek dikerlerken Ali toprağın altında bir kutu buluyor. Kızlar hazine mi, mücevher mi derken kutunun içinden beklemedikleri bir şey çıkıyor. Ve esrarlı hikâye böylelikle başlıyor.

KLİP SAATİ

KLİP SAATİ

Sevilen Sanatçıların, Beğenilen Klipleri hafta içi 12.35'te Asu TV Ekranlarında..

LEZZET DURAKLARI

LEZZET DURAKLARI

Gökhan BÜYÜKDERELİ’nin sunumu ile ekranlarınıza gelecek olan Lezzet Durakları her Cumartesi saat 20.15'te Aksu TV ekranlarında

Prensesin Efsanesi

Prensesin Efsanesi

Prensesin Efsanesi

SAĞLIKLI GÜNLER

SAĞLIKLI GÜNLER

Sağlıkla ilgili tüm detayları bulabileceğiniz “Sağlık Günler”, Kurtuluş Şükür’ün sunumuyla her Salı 17.20’de Aksu TV ekranlarında.

SEKTÖREL BAKIŞ

SEKTÖREL BAKIŞ

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın Katkıları İle Hazırlanan Sektörel Bakış Cuma 20.30’da Aksu TV ekranlarında.

SERÜVEN ZAMANI

SERÜVEN ZAMANI

SERÜVEN ZAMANI

SPOR AKTÜEL

SPOR AKTÜEL

Türkiye ve Kahramanmaraş’ta ki profesyonel ve amatör tüm spor branşlarını bulabileceğiniz “Spor Aktüel” Murat Baltacı’nın sunumuyla salı akşamı 22.15’te Aksu TV ekranlarında.

TANITIMLAR

TANITIMLAR

AKSU TV TANITIMLARI

TARİHTEN NOTLAR

TARİHTEN NOTLAR

Tarihçi-Yazar Mehmet Işık Tarihten Notlar Programı İle Yaz Boyu Salı 23.00’te Sizi Türk Ve Dünya Tarihinde Yaşanmış ve Etkileri Günümüze Kadar Devam Eden Olaylara Farklı Bir Bakış Açısıyla Yansıtmaya Davet Ediyor.

TEFSİR

TEFSİR

TEFSİR

TEKNOKRAT

TEKNOKRAT

Teknolojik gelişmelerin yer aldığı “Teknokrat” programı her cumartesi 13.05’te Aksu TV ekranlarında.

TOPRAĞIN BEREKETİ

TOPRAĞIN BEREKETİ

Tarımdan, Hayvancılığa, Gıdadan, Tarımsal desteklemelere kadar bir çok konu bu programda konuşuluyor. Cevahir Kaynakçı BAYDAR’ın hazırlayıp sunduğu “Toprağın Bereketi” her pazartesi 17.20’de Canlı Yayınla Aksu TV ekranlarında.

TÜRK SİNEMASI

TÜRK SİNEMASI

Yeşil çamın unutulmaz sanatçılarından unutulmaz eserler Aksu Tv ekranlarında

VİZYONDA BUHAFTA

VİZYONDA BUHAFTA

Türkiye'deki sinema salonlarında vizyona girecek filmlerin tanıtımları Vizyonda Bu Hafta ile her cumartesi 12:30'da Aksu TV Ekranlarında...

WESTERN SİNEMA KUŞAĞI

WESTERN SİNEMA

WESTERN SİNEMA KUŞAĞI

YABANCI SİNEMA KUŞAĞI

YABANCI SİNEMA

Yönetmenlerden oyunculara güçlü kadrolarıyla sinemanın önemli filmleri her pazar 22.15'te Pazar Gecesi Sineması Kuşağında Aksu TV Ekranlarında...

YOLUN BAŞINDAKİLER

YOLUN BAŞINDAKİLER

Erol Öner ve Aykut Balcıoğlu'nun sunumu ile Yolun Başındakiler Cuma 20.30'da Aksu TV ekranlarında.